Rejestracja nowego użytkownika - etap 1/2

Rejestracja jest konieczna tylko do złożenia zamówienia. W kolejnym etapie będziesz mógł określić posiadane samochody. Informacja ta pozwoli nam informować Ciebie o nowościach oraz promocjach dobranych indywidualnie do twoich potrzeb.

Dane użytkownika

E-Mail*
Hasło*
Powtórz hasło*
Wyrażam zgodę, aby na podany adres e-mail były wysyłane informacje o nowych ofertach

Uwaga Podanie danych osobowych wymagane jedynie w przypadku dokonywania zakupu. Jeżeli nie chcesz dokonać zakupu w naszym sklepie ale zainteresowany jesteś otrzymywaniem wiadomości z promocjami / nowościami dedykowanymi dla poszczególnych marek samochodów wypełnij tylko pole mail oraz na drugiej stronie uzupełnij dane o interesującej Cię marce samochodu.

Dane adresowe

Imię
Nazwisko
Telefon
Miasto
Ulica
Kod pocztowy -

Dane do wysyłki i Dane do faktury nie są wymagane. Należy je podać w przypadku, gdy są różne od danych użytkownika. Dane te możesz zmienić za każdym razem w momencie składania zamówienia.

Dane do faktury

Nazwa
NIP - - -
Telefon
Miasto
Ulica
Kod pocztowy -

Dane do wysyłki

Nazwa
Miasto
Ulica
Kod pocztowy -
   

Informacje na temat wysyłki

Koszt transportu jest jeden niezależnie od ilości zakupionych towarów ( 1 paczka = 30kg 16pln DHL). Wyjątkiem są paczki o dużych gabarytach (np. dwa tłumiki, zbiornik paliwa + tłumik) - w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia kosztu transportu.

Przydatne linki

Hurtownia Motoryzacyjna

tel. kom.: 512-121-952
tel. stacjonarny: 032 214-51-16
e-mail: sklep@tomczesci.pl


© Tomczęści.